PŮJČOVNA VYSAVAČŮ

V půjčovně čističů koberců jsou k dispozici stroje značky PROFI EUROPE. Jedná se o profesionální vysavače na suché i mokré čištění, které lze využít na vysávání a čištění koberců, matrací a všech typů čalounění včetně autopotahů. Při zapůjčení budete proškoleni ohledně správného zacházení se strojem a bude Vám sděleno, jak dosáhnout nejlepších výsledků čištění.

VYZVEDNUTÍ STROJŮ LZE REALIZOVAT PO REZERVACI NA ADRESE:

Stanislava Opočenského 58
Broumov
550 01
a to každý den od 8:00 do 17:00
Telefonické objednávky: +420 604 910 615
Mailové objednávky: cisteni@cisteni.net nebo využíte náš kontaktní formulář zde.

VYSAVAČE K ZAPŮJČENÍ

PROFI EUROPE - PROFI 50.1.C

Profesionální čistící stroj PROFI 50.1.CZ je vybavený dvěma na sobě nezávislými nádobami. První o objemu 9 l na čistou vodu s čistícím prostředkem a druhou o objemu 7 l na vodu znečištěnou. Výkon stroje je 45m2 / hod., a proto patří mezi nejvýkonnější na trhu. PROFI 50.1.CZ je vybavený jedním pístovým čerpadlem Gotec s výkonem 2 l vody za minutu. Tlak čerpadla je 4,8 bar. Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací motor o výkonu 1400 W max. Podtlak 25 kPa a průtok vzduchu 65 l/s.
Při zapůjčení obdržíte ZDARMA široký nástavec na čištění koberců i úzký nástavec na čištění čalounění. Bude Vám dodán návod na obsluhu stroje na čištění koberců ZDARMA obdržíte 1 dávku profi čistícího prostředku.

Víc informací, podmínky a ceník


ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK PUREX

Špičkový čistící prášek prověřený léty testování, určený pro čištění koberců i čalounění. Slabě alkalické vlastnosti dovolují okamžité navázání nečistot a 100% rozpustnost ve vodě zajistit optimální koncentraci. Neobsahuje bělidla a je velmi šetrný k čištěným povrchům. Díky decentímu parfemování čištěný povrch provoní a dodá mu svěžest.

PODMÍNKY ZAPŮJČENÍ

Před zapůjčením je nutné stroj telefonicky nebo e-mailově rezervovat. Při zapůjčení vysavače se skládá kauce ve výšši 3000 Kč (při opětovném zapůjčení 1000 Kč) Při zapůjčení je nutné se prokázat dvěma českými doklady totožnosti (OP + řidičský průkaz/pas). Pokud dva české doklady totožnosti nemáte, požadujeme složení vratné kauce 8000,-Kč. Při zapůjčení na více než 4 dny je kauce rovněž požadována. Stroj musí vyzvednout nebo musí být u vyzvednutí přítomna osoba, která bude čištění provádět (z důvodu kompletního zaškolení). Stroje nezapůjčujeme osobám s úřední adresou na městském či obecním úřadě. Všechny stroje jsou pro případy krádeží znehodnoceny dobře viditelnými vypálenými iniciály půjčovny a vypáleným tel. číslem na těle stroje.

CENÍK PŮJČOVNÉHO

23 hodin 329,-
47 hodin 479,-
víkend 479,-
Po domluvě vysavač i přivezeme za 5Kč / km

CENA ZAHRNUJE

1 dávku profesionálního čistícího prostředku
Poskytnutí tepovacího nástvace určeného na koberce i čalounění všeho druhu
Zaškolení ohledně správného zacházení se strojem a péči o koberec a čalounění
Informace o nejlepších postupech při čištění a dosažení špičkového výsledkuZAVŘÍT

PROFI EUROPE - PROFI 5.1 MFD

V půjčovně vysavačů lze také zapůjčit průmyslový vysavač PROFI EUROPE 5.1 MFD. Model s novou filtrací typu MULTI FILTR. Velmi vhodný pro různé skupiny řemeslníků, úklidové firmy a malé provozy. Vydrží zátěž jako je stavební nebo truhlářský prach. Je velmi ekonomický, díky otřepu filtrů neztrácí výkon a HEPA filtr zaručuje velmi účinnou filtraci. Motor - Long Life motor s tepelnou pojistkou, Příkon maximální 1400W, Podtlak 29kPa, Sací výkon 425W, Hlučnost 62dB, 5 stupňů filtrace, Profesionální zátěžová pogumovaná kolečka, Nárazuvzdorná kovová nádoba, Délka sací hadice 2.5m, Možnost regulace podtlaku na rukojeti hadice, Délka přívodního kabelu 12m, Multifiltr, Bezsáčkový vysavač, Objem nádoby 15 litrů, Příslušenství - univerzální podlahová hubice, štěrbinová hubice, kartáčová hubice, malá hubice

Víc informací, podmínky a ceník


PODMÍNKY ZAPŮJČENÍ

Před zapůjčením je nutné stroj telefonicky nebo e-mailově rezervovat. Při zapůjčení vysavače se skládá kauce ve výšši 2000 Kč (při opětovném zapůjčení 1000 Kč) Při zapůjčení je nutné se prokázat dvěma českými doklady totožnosti (OP + řidičský průkaz/pas). Pokud dva české doklady totožnosti nemáte, požadujeme složení vratné kauce 5000,-Kč. Při zapůjčení na více než 4 dny je kauce rovněž požadována. Stroj musí vyzvednout nebo musí být u vyzvednutí přítomna osoba, která bude čištění provádět (z důvodu kompletního zaškolení). Stroje nezapůjčujeme osobám s úřední adresou na městském či obecním úřadě. Všechny stroje jsou pro případy krádeží znehodnoceny dobře viditelnými vypálenými iniciály půjčovny a vypáleným tel. číslem na těle stroje.

CENÍK PŮJČOVNÉHO

23 hodin 199,-
47 hodin 299,-
víkend 299,-
Po domluvě vysavač i přivezeme za 5Kč / km

CENA ZAHRNUJE

Zaškolení ohledně správného zacházení se strojem a péči o koberec a čalounění
Informace o nejlepších postupech při vysávání a dosažení špičkového výsledkuZAVŘÍT